Erki Saksing teatas oma kandideerimisest kohalikel valimistel valimisliidu „Tartu Heaks“ nimekirjas. Saksingu jaoks on olulisimad valimiste teemad kultuur ja sport.
Olles lõpetanud Eesti spordigümnaasiumi ehk Audentese erakooli, tean kitsaskohtasid ja loodan et peatselt lõpetatakse pearahade süsteem. Kindlasti tuleb suurendada noorte saavutusspordi osatähtsust. Valimistel pean prioriteediks Raadi (Roosi tänava ja Kasarmu tänava) piirkonna arendamist kultuuri,spordi vaba aja ja huvihariduse piirkonnana.
Kindlasti tuleks korrastada olemasolevaid spordirajatisi (Visa hall, Turu tn. spordihoone )
Olen vahelduva eduga olnud seotud Tartu kutsehariduskeskusega, hetkel olen mikro-ettevõtja ja kandideerin valimistel esmakordselt.

Kuuludes Erakonda Eestimaa Rohelised, on Erki Saksing tuttav rohelise maailmavaatega ja propageerib rohelisemat mõttelaadi. Olles teinud ligi 8 aastat silmapaistvat müügitööd (pemiselt Tartu linnas ) olen kenasti kursis inimeste elu-oluga ja seisan elanikkonna vajaduste eest, sh. ka nende kelle arvamust tihtilugu ei arvestata – eakad, noored, vähekindlustatud ja erivajadustega inimesed aga kindlasti ka loomad ja taimed!

Erakondadeülese kodanikeühedusena suudame suurendada sisulist arutelu ja arvestame kodanike arvamust otsuste vastuvõtmisel.
Kontakt: Erki Saksing 5244793 erki.saksing@gmail.com